Архів блогу
Нові коментарі
Коментарів немає
Пошук у блозі

Як уникнути, або зменшити розтяжки під час вагітності

Опубліковано2020-02-25 Автор:
Подобається81

Більшість вчених вважають, що розтяжки – річ спадкова, але зовнішні фактори також дуже важливі. Тобто, якщо Ваша мама чи бабуся не мала розтяжок, то Вам все-одно варто притримуватись певних правил, аби їх уникнути, або якщо вся Ваша родина мала розтяжки, то вживаючи певних заходів можна їх уникнути, або звести до мінімуму.

Розтяжки (стриї) з’являються через різке збільшення у вазі і гормональні перебудови під час вагітності. Фактично в епідермісі відбуваються розриви еластичних волокон, в результаті чого утворюються рубці, які заповнюються сполучною тканиною. Ці рубці називаються стрії, або розтяжки. Вони можуть бути яскраво виражені, або ледь помітні. Аби зменшити їх кількість та вираженість слід дотримуватись простих правил догляду та харчування.

Правильне харчування в цьому питанні дуже важливе. Аби зменшити розтяжки, збагатіть свій раціон яйцями і бобовими, рослинними оліями (наприклад, кунжутною або оливковою ), горіхами, рибою, яловичиною та курятиною. Маючи достатньо мінералів та вітамінів Ваша шкіра витримає навантаження, адже природа подбала про все і харчуючись повноцінно ми просто підтримуємо природний процес. В період вагітності варто зменшити споживання шкідливих продуктів (або взагалі виключити такі з раціону) та  постаратись споживати більше овочів та фруктів. Важливо не переїдати, щоб не набрати зайву вагу, яка теж провокує виникнення розтяжок. Думка «треба їсти за двох» вже давно спростована лікарями, вагітна повинна їсти не за двох, а просто корисні і якісні продукти. Важливо поєднувати правильно продукти, наприклад, відварена цвітна капуста, це добре, але якщо Ви додасте кілька крапель олії, то вітаміни засвояться в більшій мірі. Більше про корисне харчування Ви можете розпитати свого лікаря, Ваш гінеколог бачить Ваші результати аналізів і тому може порадити ті продукти, які потрібні саме Вам у даний період. Не забудьте запитати про це лікаря на наступній консультації.

Будь-які косметичні процедури (мезотерапія, інтенсивний массаж і т.п.) під час вагітності заборонені, або не бажані. Але застосування спеціальних кремів проти розтяжок під час вагітності дозволяє додати шкірі тих самих ресурсів, які потрібні та даруватиме Вам щодня відчуття того, що Ви турбуєтесь про себе та малюка вже зараз. Процедура намазування животика спеціальним кремом (зараз аптеки пропонують їх широкий вибір на будь-який смак та гаманець) може стати справжньою приємною традицією! Ви можете попутно співати малюку колискову, або включати щоразу якусь приємну заспокійливу мелодію. Деякі дослідження доводять, що малюки після народження впізнають знайомі звуки і швидше заспокоюються, коли чують колискову чи музику, яку мама слухала вагітною.

Важливим фактором також є вибір одягу для вагітних. Пам’ятайте, одяг вагітним повинен бути комфортним. Зараз саме той час, коли Ви не повинні терпіти завузькі чи незручні речі. Підбирайте одяг так, аби Вам нічого не заважало. Для зростаючого животика особливо важливо, щоб нічого не перетискало. Трикотажний пояс, що регулюється відповідно до розміру живота, або бандажний пояс під животик додасть підтримки і Вашій спинці та шкірі буде легше справлятись з поставленою задачею. Якщо Вам подобається облягаючий одяг, обирайте облягаючі сукні для вагітних, вони пошиті зі спеціального супереластичного матеріалу, який підтримуватиме животик без зайвого натиску. Одяг для вагітних розроблений фахівцями з врахуванням не тільки останніх тенденцій моди (хоча вони теж, однозначно, враховуються), але й враховуючи зміни в організмі майбутніх мам, аби підтримати животик та зменшити навантаження на шкіру, тим самим мінімізуючи розтяжки.

Підсумуємо, аби вберегтись від розтяжок чи зменшити їх прояви, потрібно підключати внутрішні та зовнішні ресурси та бути позитивно налаштованою, адже гарний настрій якщо не покращує результати, то точно полегшує життя. І пам’ятайте, що Ваше тіло просто продумане до дрібниць і все в ньому працює злагоджено, якщо ми піклуємось про себе.

Пов'язані статті

Як правильно доглядати за одягом для немовлят

Які тканини найкраще підходять для одягу для немовлят? Як часто потрібно прати одяг для немовлят? Як вибрати...

МамаТато і соцмережі

Якщо ти хочеш першим дізнаватись про різні акції та розпродажі, бачити наші новинки, цікавинки та загалом бачити нас...

Ночнушка та халат на пологи: як обрати?

Ближче до прогнозованої дати пологів Ваш лікар надасть Вам список потрібних Вам та малюку речей у пологовий зал. У...

Як обрати одяг для новонароджених?

Ось наближається дата зустрічі з Вашим малюком, скоро пологи і Ви отримуєте список необхідних речей у пологовий від...
Залишити коментар
Відповісти
Будь ласка, увійдіть щоб залишити коментар.

Меню

Налаштування

Поділитись

Мої улюблені речі

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти